Zvanu centrs “Sonido” ir inovatīvs sociālais uzņēmums, kas rada darba iespējas un uzlabo dzīves kvalitāti cilvēkiem ar invaliditāti, izveidojot piemērotas darba vietas, darba metodiku, apmācības programmu darba attālinātai veikšanai. Uzņēmumā 60 % no darbiniekiem ir cilvēki ar invaliditāti.

 

“Sonido” ir dibināts 2013. gadā un nodrošina augstas kvalitātes uz klienta vajadzībām orientētus zvana centra pakalpojumus: ienākošie zvani, telemārketings, telefonaptaujas, uzziņu pakalpojumi.

 

Kopš 2018. gada SIA “Sonido” ir sociālais uzņēmums, kas peļņu novirza tālruņa līnijas “Parunāsim?” nodrošināšanai. “Parunāsim?” cilvēkiem dod iespēju runāt, būt sadzirdētam un nejusties vientuļam.

 

Uzņēmums ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs, kā arī ir tās padomē. 2019. gadā saņemta ENSIE WISE Manager Award balva par inovatīvu pieeju, 2020. gadā saņemta LR Tiesībsarga balva nominācijā “Nodarbinātības veicinātājs”, bet 2021. gadā 8. martā uzņēmumam dibinātāja Inga Muižniece tika iekļauta starp Eiropas TOP 100 sievietēm sociālajā uzņēmējdarbībā.

 

Ienākošo zvanu serviss

“Sonido” zvanu centra pieprasītākais pakalpojums ir ienākošo zvanu serviss, kas ietver dažādu nolūku virtuālo sekretāru pakalpojumus, tostarp atsauksmju tālruni, sūdzību pieņemšanu un klientu atbalstu.

1189 ienākošo maksas zvanu serviss

Uzņēmumi, kas samaksu par jau specifiskākas informācijas sniegšanu vēlas piemērot gala patērētājam, izvēlas paaugstinātas maksas uzziņu tālruņus.

Starptautiskais klientu serviss

Nodrošinot operatorus ar augsta līmeņa tehniskās angļu valodas prasmēm, šo pakalpojumu izvēlas uzņēmumi, kuru pamatdarbība iekļauj saziņu ar starptautiska mēroga klientiem, kā piemēram diennakts uzziņu tālruni vai tiešsaistes čatus ar augstu atbilžu sniegšanas laiku (98 % jautājumu atbildēti 11 sekunžu laikā).

Izejošo zvanu serviss

Šī pakalpojuma spektrs ietver uzņēmumus, kas vēlas saņemt atgriezenisko saisti no saviem klientiem, veicot telefoniskās apmierinātības aptaujas. Pakalpojumu arī izvēlējušies tādi uzņēmumi kā SOS bērnu ciemats un Neste.

 

Sazinies ar mums