Jebkurš pienākumu spektrs ir jāspēj sadalīt starp tiem, kas katrā uzdevumā ir labākie un spēcīgākie – un “Sonido” ir spēcīgākais savā lauciņā.

Ko sniedzam mēs?

“Sonido” nodrošina daudzveidīgus zvanu centra pakalpojumus augstākajā kvalitātē, izmantojot vairāk nekā piecu gadu pieredzi industrijā. Turklāt zvanu centra komandu veido kvalificēti speciālisti visdažādākajā jomās, tādējādi nodrošinot pilnvērtīgu un profesionālu pakalpojumu jebkuras nozares biznesam. 

 

 

Ko saņem mūsu klienti?

Klienti, kas fokusējas uz savu biznesu, spēj novērtēt ārpakalpojumu nepieciešamību, lai efektivizētu savu pamatbiznesu. Jebkurš pienākumu spektrs ir jāspēj sadalīt starp tiem, kas katrā uzdevumā ir labākie un spēcīgākie. Un “Sonido” ir spēcīgākais savā lauciņā.

  • Augsta līmeņa konfidencialitāte par datu aizsardzību, ko katrs darbinieks apgūst īpašajās apmācībās.
  • Efektīva rīka nodrošināšana, kas operatoriem ātri iemāca attiecīgo klientu produktu zināšanas, maksimāli izvairoties no potenciālām kļūdām informācijas sniegšanas laikā.
  • Darbinieki ir spējīgi ātri un efektīvi orientēties pat apjomīgās informācijas bāzēs, tādējādi klienta gala patērētājam nodrošinot atsaucīgu un ātru informācijas sniegšanu.
  • Izvēloties zvanu centra „Sonido” pakalpojumus, uzņēmuma būtiska peļņas daļa ir novirzīta sociālajam projektam „Parunāsim?”.

 

Sazinies ar mums