Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas Padomi veido pieci cilvēki, kurus ievēl biedri uz 2 gadu termiņu – un to vidū šogad ievēlēta arī Sonido dibinātāja Inga Muižniece. Padome darbojas kā Asociācijas stratēģiskā padomdevējinstitūcija, nosakot galvenos LSUA darbības virzienus, kā arī balsojot par LSUA jauno biedru uzņemšanu. Padome tiekas ne retāk kā reizi ceturksnī.

LSUA direktores amatā atgriežas Madara Ūlande. Madara, lai gan pasīvākā lomā, tomēr pēdējā pusotra gada laikā cieši sekojusi līdzi asociācijas darbam un sociālās uzņēmējdarbības attīstībai. Savukārt pārējiem LSUA Jaunās Padomes locekļi (līdz 2021. gada 23. novembrim) ir:

  • Andris Bērziņš, biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” priekšsēdētājs
  • Inga Muižniece, sociālā uzņēmuma “SONIDO” izveidotāja
  • Elīna Novada, sociālā uzņēmuma “Svaigi.lv” izveidotāja
  • Agnese Frīdenberga, domnīcas “Providus” pētniece
  • Miks Celmiņš, “Make Room Europe” vadītājs

Inga Muižniece: “Jūtu pienākumu un atbildību iesaistīties sociālās uzņēmējdarbības jomas attīstībā un popularizēšanā Latvijā. Esot padomē un darbojoties kā pilnvērtīgs Sociālais uzņēmums, varēšu palīdzēt citiem uzņēmējiem ar praktiskās pieredzes stāstiem, kā arī atrast labākos risinājumus, lai sociālās idejas būtu ne tikai uz papīra, bet arī realizētas dzīvē. Izmantojot savu pieredzi tīklošanās organizācijā, varu palīdzēt esšajiem biedriem veicināt biznesa attīstību gan Latvijā, gan ārpus tās.”

Vairāk par jauno Padomi uzzini LSUA mājaslapā

 

Sazinies ar mums