Sociālais uzņēmums “Sonido” ir uzkrājis vērā ņemamu pieredzi sociālajā uzņēmējdarbībā, sākot no sociālā mērķa definēšanas, sociālās ietekmes mērīšanas, mērķa grupu nodarbināšanas līdz sekmīgai finanšu piesaistei biznesa mērķu īstenošanā, tāpēc mēs labprāt ar šīm zināšanām dalāmies, lai palīdzētu attīstīties sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā

“Sonido” ir sociālais darba integrācijas uzņēmums, kas nodrošina zvanu centra pakalpojumus, nodarbinot cilvēkus ar invaliditāti. Kopš 2018. gada vidus Sonido realizē sociālo projektu “Parunāsim”, dodot iespēju vientuļiem cilvēkiem parunāt un tik uzklausītiem.

Katru gadu mēs saņemam ļoti daudz studentu lūgumus dalīties ar savām zināšanām un pieredzi. Lai šo sadarbību padarītu abām pusēm vienkāršāku, mēs aicinām visus studentus un pētniekus, kuriem ir nepieciešama informācija, anketēšana, intervijas ar darbiniekiem, konsultācijas par sociālo uzņēmējdarbību studiju vai pētniecības darbu nolūkiem sazināties ar “Sonido” sociālo inovāciju projektu vadītāju Lieni Reini-Mitevu (liene@sonido.lv, 26606109) un vienoties par interviju  formātu un laiku. “Sonido” vienmēr ir atvērts sadarbībai un palīdzībai!

Photo by Jamie Street on Unsplash 

Sazinies ar mums