Gada nogale ir laiks, kad mēs īpaši piedomājam pie savu līdzcilvēku atbalstīšanas un iepriecināšanas – palīdzot tiešā veidā, iesaistoties labdarības akcijās vai izvēloties dāvanas, kas ne tikai rada prieku tās saņēmējam, bet vienlaikus ir arī sociāli atbildīgs solis.

Šogad, ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radīto situāciju, īpaši aktuāla ir cilvēciska saziņa. Daudziem pietrūkst citviet dzīvojoši ģimenes locekļi, draugu klātbūtne, ikdienas tikšanās ar kolēģiem – vientulības problēma ir saasinājusies. Viens no veidiem, kā to kliedēt, ir saruna, kas ļauj cilvēkam justies sadzirdētam, saprastam, novērtētam. Zvanu centrs “Sonido” aicina gada nogalē pēc iespējas biežāk sazināties ar saviem mīļajiem,  kā arī izvēlēties kādu no dāvanu iespējām, kas iepriecinās līdzcilvēkus.  

 

Uzdāvini laiku!

Viens no veidiem, kā organizācija vai privātpersona var jēgpilni apsveikt sadarbības partnerus un draugus, ir ziedot projektam “Parunāsim”, tādējādi uzdāvinot sarunu kādam, kurš jūtas vientuļš. Zvanītājus uzklausa Sonido darbinieki ar invaliditāti, raisot atklātu sarunu, kas palīdz, dziedē un kliedē vientulību, gaisina drūmas domas un palīdz atgūt dzīvesprieku.

 

Uzdāvini sarunu biedru!

Ja pazīsti kādu cilvēku, kurš ikdienā ilgojas pēc sarunas, tomēr pats kādu iemeslu pēc nevēlas zvanīt uz līniju “Parunāsim” – mēs varam piezvanīt viņam paši. Tev tikai jāizvēlas piemērotākais laiks un sarunas tēmu, kas visvairāk iepriecinās šo cilvēku. Piemēram, mēs varam katru rītu atgādināt omītei par to, ka jāiedzer zāles vai jāiziet pastaigā, varam palasīt priekšā viņas mīļākos dzejoļus vai vienkārši aprunāties par šim cilvēkam tuvu tēmu.

Savukārt, ja esi ievērojis, ka tavs darba kolēģis, tuvinieks vai draugs īsti nespēj valdīt savas emocijas un izlādē tās uz līdzcilvēkiem, uzdāvini viņam sarunu “Uzklausīsim” līnijā, kur viņš var bez nosodījuma izlamāties, pasūdzēties, pakliegt – noņemt emocionālo spriedzi drošā vidē.

 

Virtuālas vai drukātas dāvanu un pateicības kartes visiem šiem pakalpojumiem var iegādāties rakstot uz info@sonido.lv vai  piezvanot pa tālruni +371 66047240.

Ziedojumus projektam “Parunāsim”, iespējams veikt arī Mobilly platformā https://mobilly.lv/ziedojumi/#/katalogs/7/9/791

Sazinies ar mums