Darbā mēs pavadām ļoti lielu daļu savas dzīves. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai mēs tur justos labi, un darbs mums dotu ne tikai materiālo, bet arī garīgo pienesumu. Lai izprastu, cik liela nozīme darbavietās ir emocionālajai labklājībai, un ko par to domā gan darba devēji, gan darba ņēmēji sociālais projekts “Parunāsim?” un uzņēmums “Rimi” otrdien, 13. oktobrī, plkst. 16.00 organizē speciālistu diskusiju “Kā rūpēties par darbinieku emocionālo labklājību?”, ko ikvienam interesentam būs iespēja vērot tiešraidē.

Kāpēc darbinieku emocionālā labklājība ir nozīmīga? Kā rūpēties par savu darbinieku emocionālo veselību un labklājību lielos uzņēmumos? Kā būt sociāli atbildīgam un vienlaikus rūpēties par saviem darbiniekiem? Kopā ar dažādu nozaru ekspertiem un speciālistiem tiks meklētas atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Diskusijas piedalīsies ne tikai speciālisti, bet arī darba ņēmēji un darba devēji, lai apskatītu tēmu no abām pusēm.

Diskusijā piedalīsies:

·         Dace Helmane, biedrības “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” valdes locekle;

·         Gundega Kirilka, SIA “Rimi Latvia” personāla vadītāja;

·         Sigita Pildava, transformācijas trenere;

·         Inga Muižniece, SIA “Sonido” īpašniece;

·         Alvis Osmanis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes vadītājs un neatliekamās medicīnas ārsta palīgs;

·         Inita Avotiņa, Valsts meža dienesta personāldaļas vadītāja.

Moderators: Valdis Melderis

Diskusijai būs iespējams sekot līdzi ziņu portālā “Delfi” un “Sonido” Facebook lapā.

 

Papildu informācija:

Signe Sēne

P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības

E-pasts: signe.sene@prae.lv

Tel.nr. +371 26612153

 

 

 

Sazinies ar mums