Ievads

Zvanu centrs nodrošina klienta biznesa pieejamību 24/7

Mēs esam inovatīvs sociālais uzņēmums, kas dod darba iespējas cilvēkiem no sociālās atstumtības riska grupām un nodrošinam izcilu, uz klientu vajadzībām vērstu pakalpojumu.

Ienākošo zvanu serviss

“Sonido” zvanu centra pieprasītākais pakalpojums ir ienākošo zvanu serviss, kas ietver dažādu nolūku virtuālo sekretāru pakalpojumus, tostarp atsauksmju tālruni, sūdzību pieņemšanu un klientu atbalstu.

1189 ienākošo maksas zvanu serviss

Uzņēmumi, kas samaksu par jau specifiskākas informācijas sniegšanu vēlas piemērot gala patērētājam, izvēlas paaugstinātas maksas uzziņu tālruņus.

Starptautiskais klientu serviss

Nodrošinot operatorus ar augsta līmeņa tehniskās angļu valodas prasmēm, šo pakalpojumu izvēlas uzņēmumi, kuru pamatdarbība iekļauj saziņu ar starptautiska mēroga klientiem, kā piemēram diennakts uzziņu tālruni vai tiešsaistes čatus ar augstu atbilžu sniegšanas laiku (98 % jautājumu atbildēti 11 sekunžu laikā).

Izejošo zvanu serviss

Šī pakalpojuma spektrs ietver uzņēmumus, kas vēlas saņemt atgriezenisko saisti no saviem klientiem, veicot telefoniskās apmierinātības aptaujas. Pakalpojumu arī izvēlējušies tādi uzņēmumi kā SOS bērnu ciemats un Neste.

 

Sazinies ar mums

info@sonido.lv

+371 66047240

Komanda

Apmācīti profesionāļi savā jomā, kas nodrošina klienta biznesa sasniedzamību jebkurā diennakts laikā dažādās valodās.

Zvanu servisa centrā darbojas visdažādākajās jomās kvalificēta komanda,
kas ir būtisks priekšnosacījums ikvienam "Sonido" klientam – gan esošajam,
gan potenciālajam.

Ar “Sonido” sadarbojamies kopš 2020. gada februāra. Sadarbība ir pārliecinoša un teicamā kvalitātē. “Sonido” nodrošina ienākošo zvanu saņemšanu, apstrādāšanu un informācijas nodošanu atbildīgajam personālam “Hagberg” pusē. Zvanu pakalpojumi tiek sniegti latviešu, krievu un angļu valodā, kas padara mūsu uzņēmuma tēlu pieejamāku plašākai mērķauditorijai, kā arī tiek nodrošināti diennakts (24/7) zvanu centra pakalpojumi. Mēs rekomendējam SIA “Sonido” pakalpojumus citiem uzņēmumiem. Mūsu klientiem vienmēr atbild laipni un zinoši darbinieki, kas pilnvērtīgi spēj pielāgoties konkrētai nozares specifikai un izprast klientu vēlmes un vajadzības. Mūsdienu straujajā vidē, mūsuprāt, ļoti izšķiroša nozīme ir apkalpošanas ātrumam un kvalitātei – “Sonido” noteikti atbilst operatīva, kvalitatīva un patīkama sadarbības partnera un pakalpojuma sniedzēja profilam.

Aija Freija SIA "Hagberg" Mārketinga vadītāja
Sazinies ar mums