Mēs atbildam, atbalstām un nodrošinām

Mūsu mērķis

Nodrošināt klienta biznesa pieejamību 24/7

Mūsu vīzija

Būt pirmā izvēle zvanu centram Latvijā, lai klienti saņemtu pasaules  līmeņa servisu Latvijā.

Mūsu vērtības

Mūsu vērtības ir mūsu iekšējais kompass, kuram mēs sekojam, tiecoties īstenot mūsu vīziju. Vērtības palīdz mums nenovirzīties no mērķa un neaizmirst, ka “Sonido” ir inovatīvs un iekļaujošs, uz cilvēka vajadzībām orientēts  sociālais uzņēmums, kas sniedz pievienoto vērtību mūsu klientiem. Projekti, sadarbības līgumi, darba un klientu attiecības, ikviena ikdienas situācija tiek vērtētas saistībā ar mūsu vērtībām un mēs sekojam līdzi, kā mēs pielietojam praksē mūsu vērtības.

Mēs atbildam

Mēs esam ieinteresēti mūsu darbinieku un klientu panākumos un mēs kā uzņēmums vienmēr atbildam par savu rīcību un vārdiem gan pret darbiniekiem, gan klientiem, gan ārējo un iekšējo vidi un pasauli.

Mēs atbalstām

Cilvēks un viņa dažādās vajadzības ir mūsu uzmanības centrā un mēs cenšamies tās izprast, lai piedāvātu atbilstošu risinājumu gan darbiniekiem, gan klientiem.

Darbinieki ar dažādu dzīves pieredzi un gājumu ir mūsu panākumu atslēga un mēs arī turpmāk vēlamies, lai darbiniekiem mēs esam pirmā darba vietas izvēle. Mēs dalāmies un mācāmies no mūsu dzīves un profesionālās pieredzes komandā.

Mēs nodrošinām

Mēs palīdzam mūsu klientam  atrisināt sarežģītas situācijas un padarīt vienkāršāku uzņēmumu ikdienu. Mēs esam sasniedzami, atklāti un prognozējami kvalitatīvi.

 

Sazinies ar mums